Hizmetlerimiz - Bilişim Danışmanlık Hizmetleri

Tüm sektörler için vazgeçilmez bir araç haline gelen bilgi ve iletişim teknolojileri kâr ve başarı amacı güden kurumlar için en etkili yol halini almıştır. Kurumlar ürün veya hizmet maliyetlerini azaltmak, iş gücünü daha verimli kullanmak, günümüz rekabet koşullarında rakiplerini geçmek gibi hedeflere ulaşmak için yoğun şekilde kullanmayı arzuladığı bilgi ve iletişim teknolojilerini doğru organize etmediklerinde bu en etkili yol çıkılmaz bir sokak halini alabiliyor.

Biz teknoloji yatırımlarının analiz edilmesi, planlanması, kurulum ve entegrasyon desteğinin sağlanması, mevcut sistemin optimizasyonu, korunması, geliştirilmesi hizmetlerini profesyonel ekibimiz ve alanında lider iş ortaklarımızla birlikte sağlayarak kurumların yüksek maliyetli BT personel istihdamına gerek duymamasını ve asli işine odaklanmalarını sağlıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ideal çözümler sunarak verdiğimiz Bilişim Danışmanlığı Hizmetlerimiz ile de BT altyapılarını daha etkili kullanma ve operasyonel verimliliği arttırma olanakları sağlıyoruz.

Bilişim Danışmanlığı Hizmetlerinde Kurumlar Adına Hedeflerimiz;

* Temel faaliyet alanına odaklanma,

* BT Danışmanlık maliyetlerinde azalma,

* BT Altyapı envanterini oluşturma,

* BT sisteminin verimliliğini artırma,

* Hizmet kalitesinde yükselme,

* Günümüz altyapı ve uygulamalarına geçiş ve dönüşümde hız ve esneklik,

* Müşteri memnuniyetini arttırma,

Diğer Hizmetlerimiz

Kurumsal Bakım Anlaşması

Sistemin sürekli çalışması sağlanarak işgücü ve zaman kayıpları önlenir. devamı..

Çağrı Başı Servis Hizmetleri

Bakım sözleşmesi olmayan kurumlar için alternatif bir hizmet türüdür. devamı..

Bilgisayar Tamir Hizmetleri

Her marka/model arızalı PC, notebook, monitör, yazıcı vb. onarımı yapılır.devamı..

image

Network Güvenlik Çözümlerimiz ile bilgisayar ağınızı sürekli gelişen ve değişen teknolojinin beraberinde getirdiği dış ve iç tehditlere karşı korumaktayız.

image

Network Altyapı ve Yapısal Kablolama hizmetlerinin uygulaması standart değerler içinde teknik verilere uygun ürünler ile testleri yapılarak yerine getirilir.

image

Veri Kurtarma Hizmetleri İçeriği silinmiş veya fiziksel zarar görmüş her marka ve model veri depolama ünitesi üzerinden veri kurtarma hizmeti sağlanır.

.