Çözümlerimiz

* Kiralık Sunucu Çözümleri

Fiziksel sunucu yatırım maliyeti yapmadan ihtiyaçlarınıza uygun donanım, yazılım, destek, yüksek erişim hızı ve güvenlik avantajlarına sahip size atanmış sunuculardan istediğiniz süre kadar yararlanırsınız. devamı..

* Kurumsal Antivirüs Çözümleri

Kurumlar hepsi bir arada (antivirus, güvenlik duvarı, antispam vb. ) masaüstü bileşik güvenlik yazılımlarının tüm avantajlarından uygun maliyetler ile yararlanarak güvenlik açıklarını ve işgücü kayıplarıni en aza indirebilirler. devamı..

* Yazılım Lisanslama Çözümleri

Kullanmakta olduğunuz veya yeni temin edeceğiniz programların orijinal lisansları ile kurumunuz adına temin edilmesidir.devamı..

* Network Güvenlik Çözümlerimiz

Bilgisayar ağınızı sürekli gelişen ve değişen teknolojinin beraberinde getirdiği iç ve dış tehditlere karşı koruyup, izlenebilir ve yönetilebilir bir ağ ortamı sağlayan çözümlerdir. devamı..

* Veri Yedekleme Çözümlerimiz

Kurumların en değerli varlıkları olan verilerin ihtiyaçlara uygun yöntem ve kapasite ile saklanması çözümleri sunulmaktadır. devamı..

Çağrı Başı Servis Hizmetleri

Bakım sözleşmesi olmayan kurumlar için alternatif bir hizmet türüdür. devamı..

Bilgisayar Tamir Hizmetleri

Her marka/model arızalı PC, notebook, monitör, yazıcı vb. onarımı yapılır.devamı..

Web Hizmetleri

Web tasarım, web hosting, banner ve mailing hizmetleri sunulur. devamı..

image

Network Güvenlik Çözümlerimiz ile bilgisayar ağınızı sürekli gelişen ve değişen teknolojinin beraberinde getirdiği dış ve iç tehditlere karşı korumaktayız.

image

Network Altyapı ve Yapısal Kablolama hizmetlerinin uygulaması standart değerler içinde teknik verilere uygun ürünler ile testleri yapılarak yerine getirilir.

image

Veri Kurtarma Hizmetleri İçeriği silinmiş veya fiziksel zarar görmüş her marka ve model veri depolama ünitesi üzerinden veri kurtarma hizmeti sağlanır.

.