Hizmetlerimiz

* Kurumsal Bakım ve Destek Anlaşması

Çalışır durumda teslim alınan bilgisayar sistemi ve çevre birimlerinin anlaşma süresi boyunca periyodik koruyucu bakımlar ile aktif ve verimli durumda tutulmasını hedefler. devamı..

* Çağrı Başı Servis Hizmetleri

Çağrı başı servis hizmetleri dönemsel bakım ve destek anlaşması yapmak istemeyen kurumlar için alternatif bir hizmet türüdür. devamı..

* Bilgisayar ve Çevre Birimleri Tamir Hizmetleri

Her marka ve model masaüstü bilgisayar, notebook, LCD monitör, yazıcı vb. cihazların tamir hizmetleridir. devamı..

* Bilişim Danışmanlık Hizmetleri

Kurumların teknoloji yatırımlarının analiz edilmesi, planlanması, kurulum ve entegrasyon desteğinin sağlanması, mevcut sistemin optimizasyonu, korunması, geliştirilmesi hizmetleridir. devamı..

* Network Altyapı ve Kablolama Hizmetleri

Yapısal kablolama sistemi, bir binanın data, telefon, ses, görüntü ve çeşitli bina yönetim sistemlerini birbirine entegre eden kablolama ve bağlantı ürünlerinin oluşturduğu yönetilebilmeye ve genişlemeye imkan sağlayan bir yapıdır. devamı..

* Web Hizmetleri

Web sitesi tasarımı, web sitesi barındırma (hosting), alan adı tescili, banner, mailing hizmetlerinden oluşmaktadır. devamı..

* Veri Kurtarma Hizmetleri

İçeriği silinmiş veya fiziksel zarar görmüş her marka ve model veri depolama ünitesi üzerinden veri kurtarma hizmetleri sağlamaktayız. devamı..

Yazılım Lisanslama Çözümleri

Yazılım envanteri çalışmaları ile gerçek lisanslama hizmetleri sunulur. devamı..

Bilgisayar Tamir Hizmetleri

Her marka/model arızalı PC, notebook, monitör, yazıcı vb. onarımı yapılır.devamı..

Web Hizmetleri

Web tasarım, web hosting, banner ve mailing hizmetleri sunulur. devamı..

image

Network Güvenlik Çözümlerimiz ile bilgisayar ağınızı sürekli gelişen ve değişen teknolojinin beraberinde getirdiği dış ve iç tehditlere karşı korumaktayız.

image

Network Altyapı ve Yapısal Kablolama hizmetlerinin uygulaması standart değerler içinde teknik verilere uygun ürünler ile testleri yapılarak yerine getirilir.

image

Veri Kurtarma Hizmetleri İçeriği silinmiş veya fiziksel zarar görmüş her marka ve model veri depolama ünitesi üzerinden veri kurtarma hizmeti sağlanır.

.