Hizmetlerimiz - Network Altyapı ve Kablolama Hizmetleri

Yapısal Kablolama Elemanları kritik iş uygulamalarının üzerinde çalıştığı network sisteminin en uzun süre kullanılan elemanıdır. Bu derece kritik önem arz eden kablolama altyapısı kurumların toplam network yatırımlarının yaklaşık %3'ünü oluştururken karşılaşılan network sorunlarının %80'inin kaynağında yanlış tasarlanmış ve uygulanmış kablolama sistemleri projeleri yatmaktadır.

Yapısal kablolama sistemi, bir binanın data, telefon, ses, görüntü ve çeşitli bina yönetim sistemlerini birbirine entegre eden kablolama ve bağlantı ürünlerinin oluşturduğu yönetilebilmeye ve genişlemeye imkan sağlayan bir yapıdır.

Konusunda uzman ekip ve iş ortaklarımız ile birlikte müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda profesyonel altyapı ve yapısal kablolama hizmetleri sunmaktayız. Kurduğumuz sistemlerde Cat5e, Cat6e, Cat6a, Cat7 UTP – FTP, Fiber Optik kablolama uygulamaları ve performans testleri yapılarak teslim edilmektedir.

Çok uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir, yönetilebilir ve genişleyebilir bir yapısal kablolama altyapısının temelini doğru tasarım ve projelendirme, teknik değerlere uygun malzeme, uzman ve kaliteli işçilik, test ve etiketleme bileşenleri oluşturmaktadır.

BT Altyapı Çözümlerimiz;

* Yapısal Kablolama Çözümleri

* DLP Kablo Kanal Sistemleri Çözümleri

* Fiber Optik Kablolama Çözümleri

* Wireless ( Kablosuz ) Çözümleri

* Server ve Kablolama Rack Kabinetleri Çözümleri

* Network Switch Kurulumları ve Konfigürasyonu

* Sistem Odası İzleme Üniteleri Çözümleri

* Data Center Dizayn ve Kurulum Hizmetleri

* Kesintisiz Güç Kaynağı Cihazları ( UPS ) Satış ve Kurulu

* UPS ve Şebeke Altyapı Çözümleri

* Telefon Kablolaması

Diğer Hizmetlerimiz

Kurumsal Bakım Anlaşması

Sistemin sürekli çalışması sağlanarak işgücü ve zaman kayıpları önlenir. devamı..

Bilgisayar Tamir Hizmetleri

Her marka/model arızalı PC, notebook, monitör, yazıcı vb. onarımı yapılır.devamı..

Çağrı Başı Servis Hizmetleri

Bakım sözleşmesi olmayan kurumlar için alternatif bir hizmet türüdür. devamı..

image

Network Güvenlik Çözümlerimiz ile bilgisayar ağınızı sürekli gelişen ve değişen teknolojinin beraberinde getirdiği dış ve iç tehditlere karşı korumaktayız.

image

Network Altyapı ve Yapısal Kablolama hizmetlerinin uygulaması standart değerler içinde teknik verilere uygun ürünler ile testleri yapılarak yerine getirilir.

image

Veri Kurtarma Hizmetleri İçeriği silinmiş veya fiziksel zarar görmüş her marka ve model veri depolama ünitesi üzerinden veri kurtarma hizmeti sağlanır.

.