Çözümlerimiz - Network Güvenlik Çözümleri

Her gün onbinlerce kurumsal network saldırıya uğramakta veya saldırı tehdidi ile yüzyüze gelmektedir. Yeterli önlemlerin alınmadığı kurumlarda bilgi, gelir, prestij ve hatta müşteri kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalınmaktadır. Kurumlar için tarafımızdan farklı güvenlik ihtiyaçlarına göre konfigüre edilebilir donanım ve yazılım çözümlerinin temini ve kurulum işlemleri ile yasal gerekliliklere (5651 nolu yasa, ISO:27001 vb.) uygunluk için gerekli altyapının sağlanması, standartların gerektirdiği ürünlerin temini ve devreye alınması işlemleri anahtar teslimi çözüm olarak yapılmaktadır.

Uzun yıllar farklı kurumlarda edinilen tecrübe ve bilgi birikimi ile geniş alan ağı, kablosuz alan ağı ve yerel alan ağı teknolojilerinde üretici bağımsız esnek çözümler ve hizmetler sunulmaktadır.

Bize ulaşmak için tıklayın.

Diğer Çözümlerimiz

Kiralık Sunucu Çözümleri

Bakım sözleşmesi olmayan kurumlar için alternatif bir hizmet türüdür. devamı..

Kurumsal Antivirüs Çözümleri

Bakım sözleşmesi olmayan kurumlar için alternatif bir hizmet türüdür. devamı..

Yazılım Lisanslama Çözümleri

Yazılım envanteri çalışmaları ile gerçek lisanslama hizmetleri sunulur. devamı..

image

Network Güvenlik Çözümlerimiz ile bilgisayar ağınızı sürekli gelişen ve değişen teknolojinin beraberinde getirdiği dış ve iç tehditlere karşı korumaktayız.

image

Network Altyapı ve Yapısal Kablolama hizmetlerinin uygulaması standart değerler içinde teknik verilere uygun ürünler ile testleri yapılarak yerine getirilir.

image

Veri Kurtarma Hizmetleri İçeriği silinmiş veya fiziksel zarar görmüş her marka ve model veri depolama ünitesi üzerinden veri kurtarma hizmeti sağlanır.

.