Hizmetlerimiz - Veri Kurtarma Hizmetleri

Kurumsal ve kişisel tüm dijital verilerimiz yaşamımızda büyük ölçüde yer kaplayan bilgisayarların veri depolama ünitelerinde saklanmaktadır. Veri depolama üniteleri bazen fiziksel veya mantıksal sorunlardan dolayı düzgün çalışamaz duruma gelebilir. Bunun sonucunda da verilerimiz erişilemez veya kayıp olur.

Bu anda yapılması gereken telaş etmeden ve kesinlikle veri depolama ünitesine hiçbir müdahalede bulunmadan direkt olarak firmamıza göndermeniz.

Veri kurtarma işi uygun müdahale araçlarının kullanılmasından yanında soruna sağlıklı teşhis koymayı ve çözüm için doğru kurtarma yol haritasının çizilmesini gerektiren uzmanlık, tecrübe ve bilgi birikimi gerektirmektedir.

Sorunlu veri depolama ünitesi analizi ve durumun rapor edilmesi ücretsiz olarak yapılır. Durum raporu ile birlikte verilerin kurtarılma durumu ve oranı, veri kurtarma süresi ve ücreti tarafınıza yazılı olarak bildirilir. Veri kurtarma ücreti sadece başarılı kurtarma işlemleri karşılığında talep edilir.

Bize ulaşmak için tıklayın.

Diğer Hizmetlerimiz

Çağrı Başı Servis Hizmetleri

Bakım sözleşmesi olmayan kurumlar için alternatif bir hizmet türüdür. devamı..

Bilgisayar Tamir Hizmetleri

Her marka/model arızalı PC, notebook, monitör, yazıcı vb. onarımı yapılır.devamı..

Web Hizmetleri

Web tasarım, web hosting, banner ve mailing hizmetleri sunulur. devamı..

image

Network Güvenlik Çözümlerimiz ile bilgisayar ağınızı sürekli gelişen ve değişen teknolojinin beraberinde getirdiği dış ve iç tehditlere karşı korumaktayız.

image

Network Altyapı ve Yapısal Kablolama hizmetlerinin uygulaması standart değerler içinde teknik verilere uygun ürünler ile testleri yapılarak yerine getirilir.

image

Veri Kurtarma Hizmetleri İçeriği silinmiş veya fiziksel zarar görmüş her marka ve model veri depolama ünitesi üzerinden veri kurtarma hizmeti sağlanır.

.