Çözümlerimiz - Veri Yedekleme Çözümleri

Kurumların bilgi sistemlerinde oluşturulan, işlenen ve depolanan verilerin farklı ortamlara yedeklenerek korunması artık tartışılmaz bir gerçektir. Fiziksel veya mantıksal bir sorun akabinde veri kaybı yaşayan kurumların veri yedekleme işlemi yapmamış olması karşılaşılan felaketin boyutlarını bilgi kaybı ile beraber gelir, prestij ve müşteri kaybı noktasına kadar genişletir.

Günümüzde kurumların veri yedekleme çözümlerini mutlak kullanılıyor olmasının yanında yedeklenen verilere sağlıklı ve zamanında ulaşılabiliyor olması da büyük öneme sahiptir. Sorunsuz geri dönülemeyen yedeklenmiş verinin hiçbir değeri yoktur.

Veri yedekleme çözümü üretilirken kurumun mevcut ihtiyacı ve en az 3 yıllık kapasite genişleme ihtimali değerlendirilerek tespit edilir. Yine bu değerlendirme içerisinde kuruma uygun veri yedekleme türü ve altyapı seçimi yapılır. Akabinde veri yedekleme sıklığı, zamanları, izlenmesi, arşivlenmesi vb. görevleri içerisinde bulunduracak veri yedekleme politikası oluşturulması ile birlikte çözüm devreye alınarak teslim edilir.

Talep eden kurumlar için tarafmızdan veri yedekleme işlerinin izlenerek kontrol altında tutulması hizmeti verilmektedir.

Bize ulaşmak için tıklayın.

Diğer Çözümlerimiz

Kiralık Sunucu Çözümleri

Bakım sözleşmesi olmayan kurumlar için alternatif bir hizmet türüdür. devamı..

Kurumsal Antivirüs Çözümleri

Bakım sözleşmesi olmayan kurumlar için alternatif bir hizmet türüdür. devamı..

Yazılım Lisanslama Çözümleri

Yazılım envanteri çalışmaları ile gerçek lisanslama hizmetleri sunulur. devamı..

image

Network Güvenlik Çözümlerimiz ile bilgisayar ağınızı sürekli gelişen ve değişen teknolojinin beraberinde getirdiği dış ve iç tehditlere karşı korumaktayız.

image

Network Altyapı ve Yapısal Kablolama hizmetlerinin uygulaması standart değerler içinde teknik verilere uygun ürünler ile testleri yapılarak yerine getirilir.

image

Veri Kurtarma Hizmetleri İçeriği silinmiş veya fiziksel zarar görmüş her marka ve model veri depolama ünitesi üzerinden veri kurtarma hizmeti sağlanır.

.