Hizmetlerimiz - Web Hizmetleri

Web Tasarım; Günümüzde her işe, eve ve cebe giren, en etkili paylaşım ve iletişim aracı olan, firmanızın veya şahsınızın dünyaya açılan vitrini web sitenize talibiz. Gerek müşterileriniz veya ziyaretçileriniz ile interaktif etkileşim içerisinde bulunabilecek dinamik bir web sitesi, gerekse kurum imajınızı en iyi şekilde temsil edebilecek statik bir web sitesi olsun ihtiyaç ve beklentilerinizi doğru analiz ederek sizleri tüm fazla kilolarından arındırılmış atletik, etkin ve bütçeye uygun web sitesi sahibi yapıyoruz.

Web Hosting; Web siteleriniz için Windows veya Linux sunucularımız barındırma (Hosting) hizmetleri veriyoruz. Unix / Linux platformumuzda Apache2 ve Apache 1.3.x sürümler için Curl, GD, PDF gibi özel modüller ile desteklenmiş PHP hosting hizmetimiz veya Windows platformumuzda ASP ve ASP.NET servislerimiz IIS 6.0 web sunucuları ile kesintisiz ve sorunsuz yayın yapabilmeniz için hazırlanmıştır.

Alan Adı Tescil; Web siteleriniz için internet alan adı tescil ve tahsis işlemlerinizi yapıyoruz.

Banner Çalışmaları; Web siteleriniz veya sosyal medya platformlarınız (facebook, twitter, instagam vb.) için istediğiniz nitelik ve içeriklerde özgün tasarımlar ile banner hazırlıyoruz.

Mailing Çalışmaları; Müşterileriniz veya hedef kitlenize elektronik posta (e-mail) yolu ile ulaştıracağınız özel gün kutlamaları veya kampanya bildirimleri vb. duyurularınız için tasarım ve toplu iletimi dahil anahtar teslim mailing hizmetleri veriyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

Kurumsal Bakım Anlaşması

Sistemin sürekli çalışması sağlanarak işgücü ve zaman kayıpları önlenir. devamı..

Çağrı Başı Servis Hizmetleri

Bakım sözleşmesi olmayan kurumlar için alternatif bir hizmet türüdür. devamı..

Bilgisayar Tamir Hizmetleri

Her marka/model arızalı PC, notebook, monitör, yazıcı vb. onarımı yapılır.devamı..

image

Network Güvenlik Çözümlerimiz ile bilgisayar ağınızı sürekli gelişen ve değişen teknolojinin beraberinde getirdiği dış ve iç tehditlere karşı korumaktayız.

image

Network Altyapı ve Yapısal Kablolama hizmetlerinin uygulaması standart değerler içinde teknik verilere uygun ürünler ile testleri yapılarak yerine getirilir.

image

Veri Kurtarma Hizmetleri İçeriği silinmiş veya fiziksel zarar görmüş her marka ve model veri depolama ünitesi üzerinden veri kurtarma hizmeti sağlanır.

.